تجهیزات جوشکاری هادی‌های سیستم زمین

EXOWELD نام یک برند پودر جوش مورد استفاده در جوشکاری اگزوترمیک (جوشکاری انفجاری ) است که توسط شرکت کره ای  Korea EMI Technologies Co., LTD   به ثبت رسیده و تولید می شود و جهت برقراری اتصالات الکتریکی هادی های سیستم زمین بکار می رود.  با انجام جوشکاری اگزوترمیک  EXOWELDشما با هزینه ای مناسب یک اتصال الکتریکی با کیفیت عالی و با کمترین میزان مقاومت الکتریکی بدست می آورید.

جوشکاری EXOWELD در واقع حاصل یک واکنش شیمیائی حرارتی می باشد که با ایجاد یک جرقه درچاشنی شروع می شود و در طی آن اکسید مس توسط آلومینیم احیاء شده و در اثر حرارت آزاد شده در این واکنش مس مذاب بوجود می آید که باعث ایجاد پیوند مولکولی بین هادی ها  می شود                                      .2AL+3CUO………….AL2O3+3CU+ΔQ  

قالب از جنس گرافیت بوده و متناسب با نوع  اتصال برای دربرگرفتن هادی ها انتخاب و شامل محفظه احتراق ، راهگاه و محفظه انجماد می باشد .

پودر جوش استاندارد برای اتصال هادی های  سیستم  زمین(مس/مس و مس/ آهن) ترکیبی از اکسید مس و آلومینیم می باشد. بسته به نوع اتصال و سایز هادی ها مقدار پودر جوش مورد نیاز تغییر می کند. پودر جوش دریک کپسول استوانه ای پلاستیکی بسته بندی می شود و به همراه دیسک فلزی و کپسولهای کوچک قرمز رنگ (چاشنی) قرار داده می شود. این سیستم  بسته بندی، از ترکیب پودر جوش و چاشنی در حین حمل و  نقل جلوگیری می نماید.

سایزهای وزنی کپسول های پودر جوش EXOWELD:

وزن پودر درکپسول 15gr 25gr 32gr 45gr 65gr 90gr 115gr 150gr 200gr
تعداد کپسول در هر کارتن 50 50 50 20 20 10 10 10 10

توجه : برای تهیه پودر جوش های خاص جهت اتصالات متفاوت همچون مس/ آلومینیم، آلومینیم/آلومینیم، فولاد های آلیاژی، اتصالات جریان بالاو ... با ما تماس  حاصل فرمائید.


به منظور آشنائی بیشتر با این تجهیزات به کاتالوگ این محصول مراجعه فرمائید.

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت رتوناک شایا تعلق دارد.
طراحی سایت: پارسیان میزبان