تجهیزات کنترل روشنائی

ساعت های فرمان نجومی(Astronomical time switches) قطعات الکترونیکی کوچکی هستند که جایگزین بسیار مناسبی برای فتوسل ها در کنترل روشنائی محسوب می گردند. میزان خطای فتوسل ها به دلیل قرار گرفتن آنها در فضای باز و در معرض شرایط آب و هوائی مختلف و همچنین امکان دسترسی افراد غیر مجاز به آنها، بسیار بالا می باشد. اما ساعت های فرمان نجومی بدون داشتن هیچگونه سنسوری که در معرض شرایط جوی قرار گیرد و تنها به کمک مدار داخلی شان و با دریافت اعداد مربوط به طول و عرض جغرافیائی محل نصب قادرند ساعت دقیق طلوع و غروب خورشید را برای 365 روز سال محاسبه نمایند و کافی است شما تنظیم کنیدکه چه مدت زمان قبل و بعد از غروب و طلوع خورشید سیستم های روشنائی بایستی روشن و خاموش گردند. این قطعات دارای تنظیمات مفید متعددی می باشند. همگی این امکانات منجر به کاهش بیشتر مصرف انرژی می گردند که یکی از دغدغه های بشر امروز نیز همین کاهش و بهینه سازی در مصرف انرژی می باشد.

کاربرد اصلی این ساعت های نجومی در کنترل سیستم های روشنائی مانند روشنائی معابر و بزرگراهها، پارکها، مراکز خرید، آبنماها، تابلوهای تبلیغاتی، روشنائی های غیر عمومی مانند فضای سبز خانه ها و باغها، ویترین و تابلو مغازه ها و ... می باشد.

کمپانی هوگو مولر ( (Hugo muellerآلمان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده  انواع تایم سوئیچ های(Time switches) روزانه، هفتگی و سالانه و ساعت های نجومی در جهان به شمار میرود و به دو شکل محصولات خود را ارائه می نماید. دسته اول مدلهای استانداردی که در کاتالوگ محصولات این کمپانی معرفی شده اند و دسته دوم محصولاتی هستند که بر اساس سفارش مشتری قابل ارائه می باشند.اگر شما نیز به محصولاتی با مشخصاتی متفاوت از مدلهای استاندارد این کمپانی نیاز دارید، حتما با ما تماس بگیرید.

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت رتوناک شایا تعلق دارد.
طراحی سایت: پارسیان میزبان